wtorek, 9 sierpnia 2011

Płyty betonowe.Imitacja betonu architektonicznego.

Płyty betonowe.Imitacja betonu architektonicznego.

Z mojego punktu widzenia imitacje płyt betonowych to ciekawe powiązanie dla drewna, szkła i stali.
Widziałam różne twory, różnych wykonawców i fakt jest taki, że nic nie podrobi prawdziwych wylewanych płyt. Tajemnica tkwi w szczególe. Kolorze, czasami w lekkich zaciekach i w połączeniach o których nie każdy pamięta.
Kształt.
Tak wygląda beton architektoniczny.
Może to śmiesznie zabrzmi, ale najważniejsze są dziurki:)) Jeszcze w tym wysokim pomieszczeniu wygląda super i tak naprawdę nie jest ważny kolor, czy tez kształt.

UWAGA !! PROMOCJA! 190 zł. / m2 z materiałem firmy Oikos

Na skróty. Moim zdaniem potrzebny jest ROZMACH i wtedy imitacja płyt betonowych wygląda. Proszę zobaczyć jak elegancko wygląda to pomieszczenie.
W tym wypadku zastosowany materiał to stiuk, niemniej przy takim wysokim pomieszczeniu ten efekt jest kapitalny.Popełniłam też kiedyś coś takiego, a klientka zażyczyła sobie płyteczki zielone wkomponowanie w całość. Też fajny pomysł.
Zlecenie marzec 2012. Mieszkanie zaprojektowane przez Panią Ewelinę Janowska, właścicielkę firmy IPNOTIC zapraszam do przeglądania zdjęć z wizualizacji...    Materiał
Jest kilka firm oferujących tzw.beton. Bardzo często jest to produkt pt.trawertyn, "pofarbowany "na odpowiedni kolor.
Stiuk marmorino, również wystarczy dobrać odpowiednio kolor..
Niemniej dzięki mojemu koledze po fachu znalazłam coś co wygląda..fajnie. Z jednej strony lekko połyskuje dzięki dodatkowi mikki srebra, z drugiej strony świetnie się go kładzie. Zastosowanie na zewnątrz jak i do wewnątrz. Również kominki! Fantastyczna sprawa. Cenowo?-moim zdaniem super..
To materiał firmy Oikos- Cemento
Jakiego wykonawcę sobie Państwo wybierzecie to już inna sprawa. Wszyscy mówią "każdy szpachlarz to zrobi"..i tu się nie zgodzę..
Mały myk polega na tym co zrobić jak wyjdzie tzw. "kwiatek", "kucha".. Jak trzeba doradzić do jakiego pomieszczenia jaka wielość, czy połysk czy nie, czy ciemniej czy jaśniej..
Radzę zwrócić się do profesjonalisty..a wiec człowieka, który popełnił już błędy, który da gwarancję swoim nazwiskiem, że nie będzie pomyłki, czyli (nie będę fałszywie skromna) ...mnie:)!
Cena uzależniona jest od wielkości pomieszczenia. Mieści się jednak w przedziałach od 150/199 zł brutto/m2. Cena uzależniona jest od wielkości zlecenia.
W cenę wliczony jest materiał firmy Oikos.
Zapraszam:)

KLIKNIJ I ZAPYTAJ SIĘ O WOLNE TERMINY!

2 komentarze :

  1. Τhis is a topic that's close to my heart... Thank you! Exactly where are your contact details though?
    Also see my web site > train time schedule

    OdpowiedzUsuń