wtorek, 9 sierpnia 2011

Płyty betonowe. Imitacja betonu architektonicznego.Płyty betonowe. Imitacja betonu architektonicznego.

Z punktu widzenia dekoratora imitacje płyt betonowych to ciekawe powiązanie dla drewna, szkła i stali. Moda na neomodernizm i wnętrza industrialne spowodowały, że to ulubiony motyw wielu projektantów. Pojawiły się różne materiały, które modelowane w odpowiedni sposób dają wrażenie tego efektu.Tajemnica jednak  tkwi w szczególe. Kolorze, czasami w lekkich zaciekach i w połączeniach o których nie każdy pamięta.
Kształt.
Płyty z betonu architektonicznego ma charakterystyczne  podziały i otwory po węzach pompujących beton miedzy szalunek. To bardzo ważny element, ale nie każdy klient sobie życzy taką opcje.
Po wielu obserwacjach okazuje się, że najważniejszy jest kolor odpowiednio dobrany do pomieszczenia.

W tym wypadku zastosowany materiał to stiuk, niemniej przy takim wysokim pomieszczeniu ten efekt jest oszałamiający.Zlecenie marzec 2012. Mieszkanie zaprojektowane przez Panią Ewelinę Janowska, właścicielkę firmy IPNOTIC zapraszam do przeglądania zdjęć z wizualizacji.  Firma Bloomcolor oferuje dwa rodzaje materiałów z którego w sposób prosty i nieproblematyczny uzyskuje się wymarzony efekt. To Colorado Concerte Effect" producenta Benjamin Moore i Cemento firmy Oikos.
Zapraszamy zainteresowanych do siedziby naszej firmy na ul. Krauthofera 35 w której wnętrzu użyty jest właśnie ten efekt.
Oferujemy również usługę wykonania dekoracji.
Cena to 185zł m2 wraz z materiałem.
W cenę wliczony jest materiał firmy Oikos.
Zapraszam.

KLIKNIJ I ZAPYTAJ SIĘ O WOLNE TERMINY!

2 komentarze :

  1. Τhis is a topic that's close to my heart... Thank you! Exactly where are your contact details though?
    Also see my web site > train time schedule

    OdpowiedzUsuń